“Dropt even een bom hier” | First Dates Classics | NPO 3 TV

Met First Dates Classics is er altijd iets leuk te zien met de állerbeste dates ooit! Deze video: Karsten en Anna. Karsten vertelt een heftig verhaal dat hij heeft meegemaakt. Kan je direct op een eerste date een intense ervaring delen?

Met First Dates Classics komen we de lente door met de állerbeste dates ooit! Je weet wel: Gerard en Carin die nu een baby verwachten, “Hij is wit!” Marcel en Miranda, BN’ers Giel en Malou waar de vonken er vanaf spatten en ik-doe-curry-op-alles Gertjan. De Classics onder de legendarische dates, dat en meer in First Dates Classics.

⭐ Volg First Dates op Instagram: https://www.instagram.com/firstdatesnl/
⭐ En op Facebook: https://www.facebook.com/firstdatesbnnvara/

⭐ En kijk hier nog meer First Dates Classics: https://npo3.nl/yt-first-dates-classics

#FirstDates #FirstDatesClassics #bnnvara #npo3

────

⭐ Abonneer op het NPO 3 TV fragmenten kanaal: https://www.npo3.nl/abonneer-npo3-tv
⭐ Abonneer op het NPO 3 kanaal voor exclusieve YouTube-series: https://www.npo3.nl/abonneer

────

Op het NPO 3 TV YouTube kanaal vind je wekelijks de beste TV fragmenten van NPO 3 series als First Dates, Dream School en Nieuw Zeer. Abonneer nu om niks te missen!

⭐Wil je nóg meer van NPO 3?
►Check dan het NPO 3 kanaal op YouTube: https://www.youtube.com/npo3
Hier vind je onze exclusieve series zoals Vakkenvullers, Streetlab & Sekszusjes TV.
► Ontdek film & serie: https://www.npo3.nl/film-en-serie
Hier check je de lekkerste series & films om te bingewatchen.
► Bekijk Spuiten & Slikken: https://www.npo3.nl/spuiten-en-slikken
Voor jouw dagelijkse dosis seks en drugs.

────

⭐ Nog meer populaire series:
► First Dates Classics: https://www.npo3.nl/yt-firstdates-classics
► Je Zal Het Maar Hebben: https://www.npo3.nl/yt-je-zal-het-maar-hebben
► Dream School: https://www.npo3.nl/yt-dream-school
► Ajouad en de Top 600: https://www.npo3.nl/yt-ajouad-en-de-top-600
► Nieuw Zeer: https://www.npo3.nl/yt-nieuw-zeer
► Makkelijk Scoren: Studio Afgelast: https://www.npo3.nl/yt-makkelijk-scoren-studio-afgelast

────

⭐ Documentaires
► Lukt het Ronnie Flex om grip op zijn leven te krijgen?
Bekijk https://www.npo3.nl/de-vlucht-van-ronnie
►Is liefde houdbaar zonder seks?
Bekijk: https://www.npo3.nl/mijn-seks-is-stuk
► En, hoe ziet de wereld van jonge vloggers én hun ouders eruit?
Bekijk: https://npo3.nl/mijn-dochter-de-vlogger

────

⭐ Ontdek meer van NPO 3 op onze website, socials en app!
► Website – https://www.npo3.nl
► Instagram – https://www.instagram.com/npo_3
► Facebook – https://www.facebook.com/npo3
► TikTok – https://www.tiktok.com/@npo3nl
► App iOS – https://www.npo3.nl/ios-app
► App Android – https://www.npo3.nl/android-app

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *